Obálka audioknihy Na plný koule

Interpret: Jan Eisler
Vydavatel: Autreo
Vydáno: 2020

V OSMADVACETI MĚL VŠECHNO, CO KDY OD ŽIVOTA CHTĚL.

Pak všechno zahodil, stal se dobrovolně nezaměstnaným, odjel na dva měsíce na Kubu a sepsal pro svého ztraceného kamaráda dopis s návodem, jak toho může dosáhnout i on. Ale i TY! A to stejně jako autor bez počátečního kapitálu, kontaktů nebo zrad a podvodů.

100 odzkoušených lifehacků tě mimo jiné naučí:

• Jak postupovat v životě rychleji než 95 % lidí okolo. A jak s tím dosáhnout moudrosti dřív než na smrtelné posteli.
• Jak si zvýšit příjem o desítky procent do roka a o stovky tisíc do několika málo let. Vážně!
• Jak večer usínat s úsměvem, i když stál celý den totálně za hovno.
• Jak ušetřit 400 hodin ročně a získat tak tři a půl týdne života navíc každý rok.
• Jak se neposrat, i když tě obklíčí teroristi. Neboli jak vyjít vítězně z těžkých životních situací.
• Jak zkrotit svou hlavu, dostat z ní 99 % bordelu a přimět ji, aby ti konečně začala naplno sloužit.
• Jak být šťastný tady a teď bez ohledu na to, co bylo včera a co tě čeká zítra.
• A hlavně – jak všeho dosáhnout tak, abys nenasral lidi okolo sebe.

Nahrávka vznikla podle knihy Pavla Šímy Na plné koule – Ten návod, co sis vyptal. Na miliony, úspěch a štěstí, která se týden po uvedení na trh stala bestslerem.

PAVEL ŠÍMA
Slýchával dva typy životních rad.

Jedni říkali: užívej život každý den. Prej, že peníze nejsou důležité a kašli na kariéru, ta tě jen vysaje.To mu nepřišlo zodpovědné vůči budoucnosti.

Druzí ho nabádali, ať obětuje mládí. Když budeš mezi 25 a 35 pořádně makat, budovat kariéru a dáš do toho všechno včetně víkendů, zajistíš se do konce života. Přijít o svá nejlepší léta se mu ale taky nechtělo.

Tak se vydal vlastní třetí cestou. Do kariéry bušil fest a zároveň si užíval na plné koule. V práci dosáhl víc než většina jeho vrstevníků. Rozjížděl firmy, vydělával miliony, miloval svou práci, vyhrával ocenění, každý druhý týden vystupoval v televizi. Vůbec se při tom ale nešidil. Procestoval půlku světa, vyspal se s šedesáti holkama, našel si skvělou přítelkyni a zažíval silný pocit štěstí každý den.

Když ho kamarád požádal o radu, jak by toho mohl taky dosáhnout, došlo mu, že většina lidí takový život nemá. I když by mohla.

Tak Pavel všeho nechal, odjel na dva měsíce na Kubu a sepsal mu (a tobě) tenhle návod.

Audiokniha Na plný koule. Autor Pavel Šíma. Čte Jan Eisler.