Obálka audioknihy Velká kniha o Bohu pro malé děti

Velká kniha o Bohu pro malé děti

Marian M. Schoolland

Interpret: Daniel Zeman
Vydavatel: OS Poutníkova četba
Vydáno: 2020

Kniha posloužila několika generacím dětí po celém světě poznávat velkého Boha Bible, Pána Ježíše i Ducha svatého. Autorka laskavým jazykem maminky vypráví svým dětem základní pravdy Písma a buduje tak jejich křesťanský život. Součástí knihy jsou tyto kapitoly: Hledáme Boha, Bůh je nesmírně veliký, Všechno, co Bůh dělá, je dobré, Hřích pokazil celý svět, Boží zákon, Bůh nás má rád, O Ježíšovi, O Duchu svatém, Jak se staneme Božími dětmi, Jak Boží děti žijí a rostou, Bůh svým dětem pomáhá, aby pro něj mohly žít, O modlitbě, O shromáždění Božího lidu, O tom, co teprve přijde.

Slovo rodičům: Tato kniha je myšlena jako pomoc pro rodiče, kteří chtějí své děti vést k Bohu. Vlastní rodiče jsou pro dítě těmi nejlepšími učiteli a je možné, že pro jeho duchovní život není nic tak důležité jako tiché chvíle s tatínkem či maminkou, kteří si s ním povídají o velikém Bohu, který nás stvořil a který nás má rád. Posílám tuto knihu do světa a modlím se, aby se stala požehnáním v každém domově, kde jí bude užíváno k Boží chvále, a aby se maličcí, takoví, jaké bral Ježíš do náručí, naučili Ho znát a milovat.

Velká kniha o Bohu pro malé děti – audioknihu, určenou rodičům a především dětem, napsal Marian M. Schoolland. Čtou Zuzana a Daniel Zemanovi.