Obálka audioknihy Karel Höger vypráví nejlepší pohádky

Interpret: Karel Höger
Vydavatel: Supraphon
Vydáno: 2018

O pejskovi a kočičce, Červená Karkulka, Broučci, O Rumcajsovi, Perníková chaloupka, Dášenka, O Smolíčkovi, Šípková Růženka.

Karel Höger patří k vypravěčům, jejichž přednes i repertoár mají děti rády a s novými generacemi posluchačů se ho stále znovu dožadují. Titul totiž vznikl na přání kupujících, toužících mít krásné Högerovy pohádky shromážděny na jednom CD. Tento výběr z archivu tedy dětem nabízí pejska a kočičku Josefa Čapka, Červenou Karkulku, Smolíčka, Šípkovou Růženku, Rumcajse, Broučky, Dášeňku KarlaČapka a nakonec pět kluků, pět slonů a jednoho kocoura z proslulé Zahrady Jiřího Trnky.

Karel Höger vypráví nejlepší pohádky je audiokniha těch nejznámějších českých pohádek. Jejich autory jsou Josef Čapek, Jan Karafiát, Václav Čtvrtek, Josef Svoboda, Karel Čapek, Božena Němcová a Jiří Trnka. Čte Karel Höger.