Obálka audioknihy Kavárna U Anděla I: Nová doba

Vydáno: 2020
Velikost: 1.12 GB

KAVÁRNA S BOHATOU TRADICÍ – STATEČNÁ RODINA – ZAKÁZANÁ LÁSKA

Strhující příběh jedné kavárenské dynastie na přelomu 20. století Wiesbaden, 1945

Mladá Hilda sotva dokáže uvěřit svému štěstí. Válka skončila a kavárna U Anděla zůstala jako zázrakem ušetřena. Přes všechny překážky chce spolu s matkou tento rodinný podnik s bohatou tradicí opět učinit skvělým místem setkávání významných osobností, čímž byl proslulý dříve. Mladý mír však již brzy zkalí první konflikty. Když se v kavárně objeví půvabná mladá žena a představí se jako její sestřenice Luisa, vyvolá to v Hildě nedůvěru.

Kdo je tahle záhadná neznámá, která sem přišla z Východního Pruska? Narůstající rivalita mezi oběma ženami ohrožuje harmonickou atmosféru v kavárně. Hilda i Luisa však brzy pochopí, že mají cosi společného – tajemství z válečné doby, jež je dodnes děsí.

Audiokniha Kavárna U Anděla I: Nová doba obsahuje historický román, jehož autorka je Anne Jacobsová alias Marie Lamballe. Čte Zuzana Slavíková.