Obálka audioknihy Jak prohrát maraton

Interpret: David Novotný
Vydavatel: Audiotéka, Bookmedia
Vydáno: 2017

V této knize provází autor Joel Cohen čtenáře na těžké cestě budoucího maratonce. Krok po kroku tak svého čtenáře promění z lenocha v lenocha, který uběhne maraton. Autor svým osobitým způsobem a vtipně kombinuje běžecké tipy, příběhy, ilustrace i grafy, kde rozebírá utrpení člověka, který se donutí běhat.
Jako váš sarkastický osobní průvodce vás seznámí se všemi aspekty běhání – od odřenin přes nejlepší dobu k běhu až po mučírnu zvanou maratonské expo. Tato příručka vám ukáže, že nemusíte být zrovna sportovec tělem i duší, abyste dokázal úspěšně přežít maraton.
Všechny informace v této knize autor vypráví z první ruky. Sám se totiž trénoval na New Yorkský maraton.

Překlad: © Anna Kudrnová
Copyright: © 2017 Joel Cohen
First published in the English language in 2017 by Abrams Image an imprint of Harry N. Abrams Books. All rights reserved. Recorded by arrangement with Harry N. Abrams, Inc.

Joel Cohen
Joel Cohen se narodil v Kanadě a živí se psaním scénářů pro Saturday Night Live, Suddenly Susan a seriál Simpsonovi, který mu vynesl ocenění Emmy. I jeho starší bratr pro seriál Simpsonovi napsal také jednu epizodu, ta otevírala jeho třetí řadu. Joel Cohen se narodil v Calgary a vystudoval univerzitu v Albertě. Za své studium získal titul bakaláře věd.
Mimo práci na seriálu napsal také knihu Jak prohrát maraton, která se téměř okamžitě stala bestsellerem.

David Novotný
David Novotný se narodil v Brandýse nad Labem, ale studovat obor herectví odešel na Státní konzervatoř v Praze. Nyní jej můžeme vídat na prknech Dejvického divadla, kde je v angažmá již od roku 1998. Mimo divadelní prkna je David Novotný i televizní herec. Zahrál si ve skvělých filmech jako třeba Jedna ruka netleská, Tmavomodrý svět nebo Non plus ultras. Aktivně se také věnuje dabingu a namlouvání audioknih.

Jak prohrát maraton - audiokniha obsahuje netradičního průvodce životem běžce, jehož autorem je scénárista seriálu Simpsonovi, Joel Cohen. Čte David Novotný. Režie, hudba a mistr zvuku Miloš Vrána.