Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Promrhané dny

Promrhané dny

Tomáš Kosačík

Délka: 4 h 59 min
Interpret: David Prachař
Vydavatel: Audiotéka
Vydáno: 2019
Typ souboru: MP3
Velikost: 281 MB

Máte občas chuť někoho poslat do... ? A bojíte se to udělat? Máte pocit, že ostatním vychází vše lépe? Jiní lidé jsou šťastnější než vy a mají v životě více? Chcete něco změnit a nemůžete se k činům dokopat? Chcete být úspěšní? Tato audiokniha vás nebude litovat, nebude vám říkat, že vše bude dobré a nakonec se vše vyřeší. Naopak vám ukáže skutečnost.

Ukáže vám totiž kroky, kterými opravdu budete moci změnit svůj život a posunout ho k lepšímu. Bez zbytečných řečí, ale popravdě a otevřeně. Autor bestsellerů, Tomáš Kosačík, v ní popisuje jak pomůžeme během několika kroků naprosto převrátit náš život. Jak nemá smysl některé věci vůbec řešit, nemáme si brát názory jiných k tělu, být občas sobci, jak získat naději, nový cíl a splnit si sny.

V této knize najdete myšlenky, které vám můžou pomoci ke změně: – Nežij život nápojového automatu – Když ucítíš foukat vítr... – Limity jsou jen v naší hlavě – Energetičtí upíři ve vašem životě – Vztahy, které tvoří náš život – Život jako jízda na horské dráze – 6 kroků k vyššímu sebevědomí a další desítky kapitol nejen o Vás.

"Napsal jsem tu nejosobnější a nejvíce otevřenou knihu, ve svém životě, kterou bych chtěl sám číst", říká autor knihy. Tomáš Kosačík patří s nákladem přes 270 tisíc prodaných výtisků k nejoblíbenějším českým autorům. Jeho knihy pomohly už tisícům lidí změnit život k lepšímu.

Audioknihu Tomáše Kosačíka Promrhané dny – Myšlenky, které mi změnily život načetl David Prachař.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma