Obálka audioknihy Nájdem odvahu

Interpret: Lenka Vacvalová
Vydavatel: bachalama
Vydáno: 2021

Herečka, moderátorka a běžkyně Lenka Vacvalová překonává na 770 km dlouhé trase po cestě hrdinů SNP náročný terén a sama sebe.Vypráví příběh o každodenních výzvách a hledání odvahy. A to nejen své vlastní. Mapuje i osudy hrdinů, kteří padli v SNP, a žen, jež v sobě našly neuvěřitelnou odvahu, aby mohly během SNP pomáhat. Ultraběh. Náročný, dlouhý, vyčerpávající. Šestnáct dnů plných deště a sněhu, bahna, bolesti, ale i neskutečně silných zážitků.

Lenka Vacvalová je autorkou a zároveň hlasem audioknihy. Práci s mluveným slovem se věnuje celý život. Od dvou let se účastnila recitačních soutěží, vystudovala konzervatoř, působila v rádiu, filmu i televizi. Zároveň je nadšenou běžkyní a jak sama říká profesionálním dobrodruhem.