Obálka audioknihy Odpuštění aneb návrat k sobě

Odpuštění aneb návrat k sobě

Zdenka Blechová

Interpret: Zdenka Blechová
Vydavatel: Nakladatelství Zdenka Blechová
Vydáno: 2012

Všichni si v sobě nosíme zranění, ke kterým došlo nepochopením situací. Lidé, kteří nám nejvíce ublížili, nám ve skutečnosti nejvíce pomohli. Jsou to andělé, kteří nás učí a my místo toho, abychom jim za to byli vděční, se na ně zlobíme. A přitom tito lidé se uvolili nám pomáhat na naší cestě v učení, které ještě nechápeme a prostřednictvím jich máme pochopit. Když si uvědomíme, co jsme se díky pozemským andělům naučili, a co už díky nim nebudeme ve svém životě opakovat, můžeme uzdravit svoji mysl a sblížit se sami se sebou. Už nepotřebujeme hledat oporu v druhých, protože jsme ji našli v sobě. Ale aby k tomu mohlo dojít, museli nám pomoci právě lidé, kteří nám ublížili. Každé ublížení nás jen stále krůček po krůčku vracelo k naší duši. A tak, když si toto uvědomíme, můžeme si odpustit své chyby a poděkovat našim průvodcům za naše prozření. Díky pochopení jsme vyspěli a už budeme jiní, už se naše životy budou ubírat jinou cestou, a tím i naše další životy. Obdrželi jsme velké bohatství díky situacím, které jsme s nimi prožili.

Jak s audioknihou pracovat:
Vyhraďte si na sebe každý den čas na meditaci, kdy nebudete ničím a nikým rušeni. Doporučuji vypnout telefon, zvonek a další rušivé zvuky. Vždy si na týden stanovte jednu osobu, se kterou se budete v meditaci setkávat. Každý den, tzn. 7 dnů po sobě (týden) si pouštějte meditaci a řešte s daným člověkem. 14 dní vynechte a pozorujte změny ve vašem životě. Pak si na další týden zvolte další osobu a opět 14 vynechte. Takto můžete opakovat neustálý proces, dokud si s každým člověkem neodžijete své ublížení.

Audiokniha obsahuje 2 skladby. První skladbou je mluvená meditace a druhou skladbou je hudba, pod jejímž prahem je nahrána mluvená meditace. Tuto hudbu můžete poslouchat kdykoliv a kdekoliv, a přesto vás bude léčit. Je dokázáno, že i když usnete při televizi nebo při meditaci, vše, co se okolo vás děje a co slyšíte, vaše podvědomí zaznamenává. A tak i při hudbě vaše podvědomí bude zaznamenávat slova mluvené meditace, a tím vám pomáhat k uzdravení. Hudbu můžete poslouchat neustále, třeba i v autě, může pomoci i dětem při srovnávání jejich vztahu k rodině a přátelům. Děti jsou vnímavé a nepotřebují se zastavit a naslouchat jako vy, ony už slyší svoji duši.

Odpuštění aneb návrat k sobě - tato audiokniha, jejíž autorkou je Zdenka Blechová, vám pomůže setkat se s každým člověkem z vašeho života, se kterým si potřebujete něco vyřešit.