Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Spejbl a Hurvínek: Zlatá zebra 2

Spejbl a Hurvínek: Zlatá zebra 2

František Nepil

Délka: 46 min
Interpret: Miloš Kirschner
Vydavatel: Radioservis
Vydáno: 2022
Typ souboru: MP3
Velikost: 43 MB

Rozhlasová nahrávka z roku 1977

Pro děti 8–10 let a všechny starší, zvlášť pro malé cyklisty, i pro ty, kteří si chtějí zavzpomínat na své školní dětství s pořadem Zlatá zebra.

„Máš štěstí, ty i tvoji kamarádi, že vaším rozhlasovým učitelem bude jeden z nejlepších znalců všech předpisů na světě, a tedy i předpisů dopravních. Bude jím taťulda, Josef Spejbl. Pro případ, že by ti jeho výklad přece jenom nebyl docela úplně jasný, budu samozřejmě při tom i já, Hurvínek.“

Mnozí rodiče dnešních dětí si určitě vzpomenou, jak za svých školních let (začínalo se v roce 1977, výuka pokračovala do druhé poloviny osmdesátých let) ze školního rozhlasu poslouchali lekce pro budoucí motoristy i malé chodce či cyklisty v podání Spejbla a Hurvínka a podle pokynů vyplňovali výukové sešity Zlatá zebra dle své věkové kategorie. Byla s tím spojena i soutěž o odznak Zlatá zebra.

Když jsme ve vydavatelství Radioservis slyšeli první díly, s překvapením jsme zjistili, jak aktuální jsou. Proto jsme se rozhodli postupně Zlatou zebru vydat, rodičům jako vzpomínku na dětská léta a dětem pro zábavu a poučení v jednom.

* V nahrávce zazní informace o maximální povolené rychlosti v obci 60 km/hod., dnes platí 50 km/hod.

Audiokniha Spejbl a Hurvínek: Zlatá zebra 2 - autor František Nepil, účinkuje Miloš Kirschner.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma