V Tichošlápkách je pořád veselo

Koupit za 119 Kč Cena včetně DPH

Délka: 1 h 27 min
Interpret: Ivana Horáková
Vydavatel: Slyš.to
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 82 MB

Audiokniha V Tichošlápkách je pořád veselo obsahuje veselé pohádkové příběhy pro malé i větší posluchače, které napsala Milena Buřilová. Čte Ivana Horáková.

Příběhy kocourka Filípka a jeho přátel vyšly poprvé v roce 1994 a jejich autorka Milena Buřilová v nich dokázala vystihnout radosti i starosti, kterými žije každý školák. Kocour Filípek chodí do školy, kde někdy vyrušuje, propadá z chytání ptáčků. Také se rád vytahuje a má spoustu nápadů. Přesto umí být tak dobrý kamarád, že s ním kocourci Zrzek, Ťapka, Mourek, Vichřík, Jiskra, Saze, Mlíčko, i třeba kočička Lízinka rádi kamarádí a dohromady jsou výborná parta. Všechno je prima, dokud se v jejich vesnici Tichošlápky neobjeví vzácný bílý angorský kocour jménem Zizi. Umíte si jistě představit, co se bude dít. Ale pozor! Kdo bude pozorně poslouchat, určitě zjistí, že všechno není pouze černé jako kocour Saze nebo jen bílé jako angorský fešák Zizi. A také to, že abychom byli doma spokojení, musíme občas vyrazit do světa na zkušenou! 12 kapitol z knížky „V Tichošlápkách je pořád veselo“ vám čte Ivana Horáková.

MILENA BUŘILOVÁ
Milena Buřilová je brněnská advokátka a spisovatelka. Pro děti píše srozumitelným jazykem a zároveň tak, aby příběhy byly dobrým příkladem pro život. Zároveň říká, že je důležité, aby příběhy měly pravdivý základ. Dětí je třeba si vážit, vnímat je jako rovnocenné partnery a současně respektovat zranitelnost jejich čisté duše. Není možné do takové čisté studánky vhodit něco nečistého.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma