Lechtivé vtipy, vyprávění a písničky

Délka: 50 min
Interpret: Josef Bek
Vydavatel: Multisonic
Vydáno: 2020
Typ souboru: MP3
Velikost: 47 MB

V tomto záznamu s optimismem sobě vlastním sděluje Josef Bek své poznatky ze života po sedmdesátce jako pobídku pro šedesátníky. Vysvětluje svůj obdivný vztah k ženám, který začal již v ranném mládí a provázel ho celým životem.

Vzpomíná na své začátky v ochotnickém divadle, na dobu studií na obchodní akademii, na první práci ve spořitelně. Provede nás svým mládím, vzpomene na dobu, kdy studoval zpěv, zpíval v operetě a v muzikálech a nechybí ani historky z divadelního prostředí, ze zájezdových programů a vzpomínky na kolegy, zde se věnuje hlavně Josefu Kemrovi. Vyprávění je doplněné vtipy a nechybí i řada písniček v jeho podání.

JOSEF BEK
Český herec a zpěvák, nejprve vystupoval v operetě, od r.1954 přešel do činoherního souboru Městských divadel pražských, velkou popularitu si získal v televizi. Před kamerou ztělesňoval převážně kladné hrdiny. Hrál také v řadě veseloher, v pohádkách a režiséři rádi využívali i jeho pěveckých schopností. Jeho nejznámější rolí byl Martin Kabát z Drdovy pohádky Hrátky s čertem.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma