Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Nadělení

Nadělení

Daniel Krejčík

Délka: 5 h 32 min
Interpret: Daniel Krejčík
Vydavatel: Voxi
Vydáno: 2023
Typ souboru: MP3
Velikost: 312 MB

PŘÍBĚHY KLUKA ZE ZÁMKU

Přál bych si mít život jako z pohádky, řekl jednoho dne herec Daniel Krejčík svému partnerovi a spustil tím řetězec nečekaných událostí. Umět si správně přát je totiž mnohem těžší, než si myslíte, zejména když si nejdřív pořídíte rovnou zámek. Chátrající zámek.

Jak vypadá život v záři reflektorů a na zámku? Je to splněné přání? Nebo spíš nadělení?

Jaké to je, když sny narazí na realitu, uslyšíte v neskutečných příbězích plných vtipu i upřímnosti, které se skutečně staly.

DANIEL KREJČÍK
Daniel Krejčík (1994) je český filmový, divadelní a dabingový herec, nominovaný na Cenu Thálie, Talent roku v Cenách divadelní kritiky nebo Cenu Františka Filipovského za dabing. Působil v Divadle v Řeznické, La Fabrice, od roku 2019 je tváří Divadla na Fidlovačce, kde hraje a zpívá hlavní roli v muzikálu Šakalí léta, ztvárňuje hlavní roli ve světové premiéře titulu Dánská dívka a též titulní roli v divadelní adaptaci oscarového filmu Absolvent. Patří k nejobsazovanějším dabingovým hercům, nadaboval a nazpíval přes 1000 různých filmových a televizních titulů, například Dej mi své jméno, Hobit, Koruna, Příšerky v rachotě, Srdcerváči, Perinbaba a dva světy či K zemi hleď! Pochází ze Sobotky a s partnerem Matějem Stropnickým žije na zámku Osečany na Sedlčansku. Jeho prozaická prvotina Nadělení se stala bestsellerem.

Audioknihu Nadělení čte autor Daniel Krejčík.

více

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma