Obálka audioknihy Hodný, zlý a soudce Ti

Interpret: Václav Knop
Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2022

Věhlasný soudce Ti musí učinit přítrž vydírání vraha, který hrozí, že každý den zavraždí jednu namátkou vybranou osobu.

Napínavý kriminální příběh ze staré Číny s legendární postavou světové detektivní literatury, soudce Ti. Jak spolu souvisí vražda válečného hrdiny, podezřelé aktivity slavného kaligrafa, záhadné zmizení sbírky nefritů a manželské potíže obchodníka s čajovými konvicemi? Zatímco v jeho podprefektuře padají hlavy, soudce Ti pátrá po tajemství, které střeží obchodníkova manželka, překrásná paní Li ¬– Ranní duha. S vyšetřováním soudci pomáhá jeho věrný pobočník Tao Kan, nenapravitelný kapsář neschopný opustit svědkův příbytek s prázdnými kapsami. Oblíbená postava soudce Ti z knih nizozemského orientalisty Roberta van Gulika, nyní ožívá v bestsellerech Frédérica Lenormanda.