Obálka audioknihy Posedlá Owenem Grayem

Interpret: Lenka Švejdová
Vydavatel: SAGA Egmont
Vydáno: 2021

„Cítím, jak se moje prsa napnou a trochu bolí, jako by měla každou chvíli explodovat. Ležérně se opírám o pult, nikdo nevidí mužské ruce na mých ňadrech, svírá je tak pevně, že se mezi jeho prsty tlačí moje kůže. Když se hodně soustředím a vůbec se nehýbu, cítím na předloktí jemné šimrání jeho tmavých chloupků. Skoro nedýchám a když zvednu hlavu, abych si ho prohlédla, zalapám po dechu. Dívá se přímo na mě."

Tato povídka byla vydána ve spolupráci se švédskou filmovou producentkou Erikou Lust. Jejím záměrem je zobrazit lidskou přirozenost a různorodost prostřednictvím příběhů vášně, intimity, chtíče a lásky ve splynutí poutavých příběhů a erotiky.

Audiokniha Posedlá Owenem Grayem - erotická povídka, jejíž autorkou je Sarah Skov. Čte Lenka Švejdová.