Obálka audioknihy Mary Poppinsová

Interpret: Dana Morávková
Vydavatel: Albatros Media
Vydáno: 2019

Velké dobrodružství s kouzelnou chůvou Mary Poppinsovou začíná.

Velké dobrodružství začíná! Uvítejte na první pohled důstojnou chůvu, se kterou ale není radno žertovat. Mary Poppinsová je však i plná fantazie a navíc umí čarovat. A když se Banksovi rozhodnou najmout chůvu pro své děti, jako zázrakem se u dveří objeví právě Mary.

Banksovi jsou úplně normální rodina, žijící v pěkném domě v Třešňové ulici č. 17. Bohužel pan a paní Banksovi pro samou práci nemají na své děti tolik času, kolik by si přáli, a proto musí pro ratolesti najmout paní na hlídání. Jako zázrakem se u dveří objeví Mary Poppinsová, na první pohled důstojná osoba, se kterou však není radno žertovat, ale i bytost plná fantazie, která navíc umí čarovat! Velké dobrodružství začíná!

Audiokniha Mary Poppinsová je polopohádkové vyprávění o zvláštní vychovatelce, kterou do rodiny anglického úředníka přivál východní vítr. Napsala P. L. Travers a vypráví Dana Morávková.