Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka audioknihy Ve vroucím kotli

Ve vroucím kotli

Jakub Mařík

Délka: 2 h 8 min
Interpret: Luboš Ondráček
Vydavatel: Audiotéka, Mystery Press
Vydáno: 2023
Série: UTSS Salamis
Typ souboru: MP3
Velikost: 120 MB

Nedávno objevená planeta Gauguin vypadá díky nekonečnému oceánu a tisícům malých ostrůvků s písčitými plážemi jako ráj a ideální místo, kde by Jolita „Jolly“ Karaliute a Claude „Chevalier“ Aicard, bojoví piloti z UTSS Salamis, mohli strávit společnou dovolenou a vyrovnat se s nedávnou bitvou, ve které ztratili příliš mnoho přátel.

Jenže v každém ráji se skrývá had a ten na Gauguinovi zrovna začal vystrkovat svou zlověstnou hlavu. Idylická planeta se rychle mění v nemilosrdné peklo, když nečekané nebezpečí ohrozí život všech na povrchu… A protože neštěstí má rádo společnost, tak i vysoko nad ním.

Gauguin se mění v obří vroucí kotel, a pokud z něj Jolly a Aicard rychle neuniknou, zaplatí za to nejvyšší cenu. Může se jim to ale podařit, když mají k dispozici pouze neozbrojenou průzkumnou loď a bojový letoun, který před patnácti lety vyřadili z aktivní služby?

JAKUB MAŘÍK
Narodil se v roce 1981 v Teplicích, vystudoval právně-ekonomickou školu a v současnosti se živí jako překladatel z angličtiny. Jeden z nejvýraznějších autorů současné tuzemské sci-fi & fantasy má na kontě přes dvacet povídek, z nichž nejpopulárnější je paranormální detektivka Absolutní smrt, za kterou byl v roce 2008 nominován na Cenu Karla Čapka. Publikuje v antologiích (Drakobijci, Cáry rubáše, Ve stínu říše aj.) a časopise Pevnost, do populární série Kladivo na čaroděje přispěl šestým dílem nazvaným Drsné sny (2014). Klasická military sci-fi Ve stínu slunce je prvním v řadě pěti samostatných románů odehrávajících se ve 22. století na palubě válečné lodi UTSS Salamis. Jakub Mařík žije v Novosedlicích u Teplic a ve volných chvílích provozuje pěší turistiku, zahradničí, čte a skládá puzzle.

LUBOŠ ONDRÁČEK
Luboš Ondráček je český herec a dabér. Vystudoval JAMU a jeho první angažmá bylo v satirickém divadle Večerní Brno. Šest let působil v Divadle Petra Bezruče v Ostravě a na různých projektech spolupracoval i s televizním studiem ČT Ostrava. S Českou televizí spolupracoval také na pořadu Toulavá kamera. Nyní se věnuje mimo jiné dabingové režii a načítání audioknih.

Audiokniha Ve vroucím kotli obsahuje příběh ze světa UTSS Salamis. Autor Jakub Mařík, čte Luboš Ondráček. Režie Miloš Vrána.

více

Série UTSS Salamis

Obálka audioknihy Ve vroucím kotli
Ve vroucím kotli
Obálka audioknihy Ve stínu slunce
Ve stínu slunce
Obálka audioknihy V ledovém sevření
V ledovém sevření
Obálka audioknihy V Krvavém pásu
V Krvavém pásu
Obálka audioknihy V mrtvé zóně
V mrtvé zóně
Obálka audioknihy V jámě lvové
V jámě lvové

Jak poslouchat audioknihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma