Obálka audioknihy Dědečku, vyprávěj

Vydavatel: Mladá fronta
Vydáno: 2013
Série: Dědečku vyprávěj

Dědečku, vyprávěj je určena dětem od tří let, vypráví o světě etikety pohledem malého děvčátka a jejího trpělivého a laskavého dědečka. Děti se naučí základům chování ve společenských situacích, které jsou přiměřené jejich věku a zkušenostem. Dozvědí se, jak se máme chovat v rodině, na ulici, ve školce, na návštěvě, u stolu, v divadle, v restauraci i v hotelu. Vyprávění moudrého dědečka je protkáno pohádkovými příběhy, které v dětech pěstují ohleduplnost, obětavost, lásku ke světu kolem nich. Kniha jim položí základy, na nichž pak budou stavět, až budou starší a budou je potkávat nové zkušenosti.

Dědečku, vyprávěj - audiokniha obsahuje vyprávění o světě etikety z dětského pohledu. Napsal a načetl Ladislav Špaček.