Obálka audioknihy Vodní víly aneb očista těla a ducha

Vodní víly aneb očista těla a ducha

Zdenka Blechová

Délka: 41 min
Interpret: Zdenka Blechová
Vydavatel: Nakladatelství Zdenka Blechová
Vydáno: 2012

Touto meditací se vracíte zpět ke svým kořenům s navázáním hlubšího kontaktu sami se sebou, se svým podvědomím. Meditace vás zavede do hlubokého uvolnění nejdříve těla a pak mysli, která se očišťuje v oceánu vod od nánosů pokrouceného myšlení starého miliony let. Vodní víly vám budou postupně čistit všechny buňky vašeho těla. Mysl se bude uzdravovat a dostávat k čistotě, což se bude projevovat v denním životě přirozeností, čistotou myšlenek, sebevědomím a odpovědností k sobě. Tím, že uzdravujete svoji mysl, uzdravujete i svoje tělo, neboť obě poloviny jedno jsou. A tak se ponořte do očistných vod a dovolte si vrátit se zpět k vaší nevinnosti.

Upozornění: Jedná se o změnu myšlenkového programu, a proto je třeba audioknihu pravidelně po dobu minimálně 30 dnů. Největší změnu zaznamenáte při pravidelném poslouchání po dobu 90 dnů bez vynechání jediného dne.

Vodní víly aneb očista těla a ducha - audiokniha s meditací Vodní víly je určena pro všechny, kteří mají problém s rovnováhou těla a ducha. Neví, co je pro ně správné a co ne. Autor Zdenka Blechová.