Obálka audioknihy Babičkou proti své vůli

Babičkou proti své vůli

Eva Dolejšová

Interpret: Marika Procházková
Vydavatel: Radioservis, Témbr
Vydáno: 2022

Mladší syn sotva odrostl a Daniela se chystala roztáhnout křídla, jež jí ovšem přistřihla dcera Tereza oznámením, že čeká dítě. Daniela se srovnává s novou a nečekanou sociální rolí a prochází nelehkou životní etapou, kdy se učí žít podle sebe. Příběh Daniely se může stát inspirací pro všechny ženy, jež žijí život, který žít nechtějí. I ony mohou najít svou cestu, ač se to zdá nemožné, a odvahu změnit to, co ve svém životě změnit chtějí. Nalézt rovnováhu ve svém životě jako partnerky, matky, babičky – ale i jako ženy. Pro všechny situace existuje řešení. Chce to jen odvahu. A nikdy není pozdě najít sama sebe. Natož v pouhých padesáti!

EVA DOLEJŠOVÁ
Eva Dolejšová (1968) se narodila, žije a pravděpodobně i zemře v Litoměřicích. Po maturitě nastoupila ve svém rodišti do městské knihovny, kde pracuje dodnes a patrně bude pracovat dalších sto let. Nejspíše bude také stále obklopena spoustou dětí a psů, před nimiž se jí podaří občas utéct, a pak ráda sedává v oblíbeném křesle a čte nebo píše. Zatím vydala pohádkovou knížku Tajemství jedné knihovny aneb Ze života knižních skřítků (2017), bestsellerový titul pro teenagery Parkourista (2019), který se dočká i filmového zpracování, a humoristické romány Já a moji muži (2019) a Babičkou proti své vůli (2021). Má ráda filmy Woodyho Allena, červené víno, vítr, svoje děti (někdy), vnoučata, kamarádky a v neposlední řadě muže (a skoro všechna další zvířata).

Audiokniha vznikla ve spolupráci s Euromedia Group, a. s.

Audiokniha Babičkou proti své vůli – humoristicky laděný román zachycující příběh ženy, která se stala babičkou na svůj vkus příliš brzy... Autorka Eva Dolejšová, čte Marika Procházková