Obálka audioknihy Annie a berlepsové

Interpret: Markéta Matulová
Vydavatel: Ova Audio
Vydáno: 2022

Třináctiletá Annie jede na prázdniny za svou maminkou, která je pracovně v Singapuru. Annie se na mámu, s níž po rozchodu rodičů zůstala sama, moc těší. Společně putují do malajského vnitrozemí, kde se k nim přidá jakýsi Karel, český lékař, který tam údajně také přijel za prací. Je to však vetřelec!

Tvrdohlavá Annie se vydá sama do džungle, aby zachránila talisman, který jí daroval táta. Čeká ji ale mnohem větší dobrodružství, než si vůbec dokáže představit! Setká se s tajemnými berlepsy, kteří ji zasvětí do svého velkého tajemství a pověří ji neuvěřitelným úkolem. Tak se Annie ocitne v Tibetu. Jen o pár stovek let dříve…

Dokáže Annie přežít nebezpečnou cestu srdcem velehor? A jak to ovlivní její život?

Audiokniha Annie a berlepsové, autorka Vendula Borůvková, čte Markéta Matulová. Hudba Michal Sedláček, režie Vladan Hýl.