Obálka audioknihy Varvara

Vydavatel: Tympanum
Vydáno: 2021

OBJEVTE FASCINUJÍCÍ PODMOŘSKÝ SVĚT S VELRYBOU VARVAROU

Věřili byste, že Varvara uplavala na své cestě Pacifikem neuvěřitelných 22 500 kilometrů?
Vesele smutný, smutně veselý příběh, který vznikl na základě skutečných událostí. Poznejte, jaké to je být plejtvákem šedým a jakým nástrahám musí ve svém životě čelit. Sledujte Varvaru od narození přes řadu dobrodružství, kdy poznává, že život není jen samá legrace a ne každý se narodí zdravý. Nakonec vše dobře dopadne a Varvara dokonce najde i velkou lásku. Slyšíte už velrybí zpěv? Marka Míková napsala, přečetla a nazpívala nádherný podmořský příběh.

MARKA MÍKOVÁ
Herečka, spisovatelka, režisérka a hudebnice. Vystudovala režii a dramaturgii na loutkářské fakultě Divadelní akademie múzických umění v Praze. Spolupracovala s divadlem Minor, amatérským divadlem Ravensburg Puppentheater, Těšínským divadlem Bajka či kladenským Divadlem Lampion. V současnosti se věnuje projektu Loutky v nemocnici, který formou dramaterapie ulehčuje dětem pobyt ve zdravotnických zařízeních. Nejznámější je její role Růženky v pohádce Jak se budí princezny. Napsala několik knih pro děti, například Mrakodrapy, Roches a Bžunda, Žvejkačky nebo Kabát a kabelka.

Nahrávka vznikla podle knihy Marky Míkové Varvara - Kniha o velrybím putování vydané nakladatelstvím Book Dock v roce 2018. Copyright © Marka Míková, 2015. Čte Marka Míková. Režie, zvuk Nikolaj Ivaskiv. Zpěv Marka Míková. Vyrobilo studio Soundguru. Illustrations © Miro Pogran, 2015. Úprava obalu pro CD Natalie Oweyssi. Odpovědný redaktor Vojtěch Machálek. Vydalo Tympanum, s. r. o., 2021.

Audiokniha Varvara obsahuje příběh o velrybím putování. Čte autorka Marka Míková.