Westworld

Developer: Warner Bros. International Enterprises
Vydáno: 2018

Platforma: iosandroid

Westworld je hra na motivy stejnojmenného seriálu z produkce HBO. Stanete se zde správcem westernového městečka, které je ovšem jen moderním zábavním parkem pro turisty. Lidé sem jezdí, aby zažili divoký západ se vším všudy. Vaším úkolem je zajistit, aby hosté neodjížděli zklamaní. Musíte stavět nové a nové budovy, vytvářet a vylepšovat realistické androidy a vymýšlet hostům novou zábavu. Kromě městečka samotného budujete také jakési technické zázemí s laboratořemi, opravnami androidů apod.

Hra připomíná úspěšný Fallout Shelter. Ostatně, stojí za ní stejné vývojářské studio. Pokud jste ji hráli, neubráníte se déjà vu. Westworld tak doporučíme hlavně fanouškům seriálu.

více

Tipy a triky

Vybudovat úspěšné westernové městečko není snadné, proto nabízíme pár rad:

1. Snažte se nahromadit co nejvíc drahokamů (gem). Získáte je například za plnění úkolů nebo za postoupení na novou úroveň.
2. Drahokamy utrácejte jen za důležité věci, jako je například rozšíření slotů v Delosu nebo odemčení prémiových androidů (hosts).
3. Když párujete roboty (host) s návštěvníky, bedlivě sleduje skóre komptability. Pokud je červené, nemá smysl spouštět interakci.
4. Obzvláště si dejte záležet na tom, aby byli spokojeni VIP. Odměna za to stojí!
5. Nezapomeňte upgradovat budovy!

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět