Isle of Arrows

Isle of Arrows

Získat pro:

iOS Android

Developer: Studio Gridpop Inc
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

Isle of Arrows se řadí do žánru tower defense. V češtině se ujal název věžovka. Tower defense mixuje s deskovou hrou. Vaším úkolem je umisťovat náhodně vylosované destičky a stavět obranu na postupně se zvětšujícím kousku země. Musíte tak vybudovat nedobytnou pevnost, dlaždici po dlaždici, abyste se ubránili vlnám nepřátel.

Každá hra je náhodně generovaná s různými dlaždicemi, nepřáteli, odměnami a událostmi. Nikdy tak nevíte, co na vás přesně čeká a na co se připravit.

„Různé herní režimy, cechy, herní modifikátory a výzvy činí každé hraní jedinečným a dodávají mu nekonečnou znovuhratelnost. To vyžaduje, abyste plánovali dopředu, ale také přizpůsobovali svou strategii v každém tahu. Pečlivě zvažte umístění každé destičky,“ nabádá autor hráče. Tím je Daniel Lutz, bývalý kreativní ředitel her Hitman GO a Lara Croft GO.

více

Tipy a triky

- Dávejte pozor na své příjmy. Zásadní je vyváženost ekonomiky a obrany. Za každých 10 mincí získáte po každé vlně 1 příjem navíc.

- Často je lepší přizpůsobit se kartám, které vám byly rozdány než si vynucovat konkrétní rozložení, protože se nemůžete vždy spolehnout na to, že získáte přesně ty dlaždice, které potřebujete.

- Nechávat na cestách příliš mnoho mezer, které vyžadují konkrétní kameny.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky