Station 117

Station 117

Získat pro:

iOS Android

Developer: Glitch Games
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

Kdesi hluboko pod mořem se nachází tajná základna 117, která skrývá tajemství. Něco se tady šeredně pokazilo a je potřeba, abyste přišli na to, co se stalo, tak zlého a na čem konkrétně vědci pod vodou pracují. I když oni sami pravděpodobně netuší, na čem že to makají.

V roli geniálního milionáře Franklina Gatese, který je mimo jiné i amatérský biolog, se ponoříte do této záhady a najednou začnete věřit, že příběhy, o kterých jste jako malý slyšeli, jsou tak nějak pravdivé. Očekávat můžete nejen tíživou atmosféru, ale také velké množství hádanek, jež rozhodně potrápí věše mozkové závity.

Při procházení základnou objevíte mnoho předmětů, tajemství a míst. Pokud se zaseknete, hra vám velmi ráda napoví.

více

Naše recenze

Příběh samotný je velmi tíživý a každá sekunda bude velmi dlouhá díky napětí a dobře sedící hudbě, jež vás bude doprovázet na každém kroku. Hádanky jsou sice lehce obtížné, ale v případě nouze je zde možnost získat nápovědu pro snadnější postup. Důležité je mít neustále otevřené oči, jelikož jediná maličkost může kompletně změnit vše.

Od děsivé představy toho, co se na této podmořské základně děje vás bude odvádět humor, který velmi snadno poznáte, jelikož je pro vývojáře tohoto titulu velmi typický. Jedná se tak o krásnou příběhovou hru, která vás na chvilku potrápí.

více

Tipy a triky

- Každá maličkost dokáže ovlivnit i tu nejsložitější hádanku.
- Pokud nevíte kudy dál, nápověda je vždy řešení.
- Různé předměty jde využít i jinak, než si myslíte.
- Stále nemáte řešení? Zkuste zatím jít do jiné části a přemýšlet nad jinou záhadou.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky