Pozadí stránky
Pozadí stránky
Ikona aplikace Street of Rage 4

Street of Rage 4

Získat pro:

iOS Android

Developer: Playdigious
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

Streets of Rage jsou zpět se čtvrtým dílem! Vydejte se na drsné souboje napříč různými retro ulicemi, zákoutími, kancelářemi a mnoha dalších místností. Klasická 2D grafika prokoukla a dostala mnohem slušivější kabátek. Samotný vzhled doplňuje skvěle vybraný hudební doprovod, který vás velmi rychle uvede do pořádné rvačky a nadávkuje správné množství adrenalinu.

Příběh se odehrává 10 let po třetím díle a je naprosto jednoduchý. Axel Stone spolu s jeho parťačkou Blaze Fielding se vrací zpět na scénu spolu s týmem nováčkům, aby porazili kriminálníky, hemžící se v ulicích Oak City. Ty nevede nikdo jiný, než dvojčata Y alias potomci Mr. X.

To, za koho se rozhodnete bojovat, bude ovlivňovat váš styl souboje, výdrž a také úspěšnost bitek. Nechybí ani kombo sekvence, ultimátní schopnosti a možnost rychle si obnovit vaše zdraví. Váš souboj tedy může začít a nemusíte se bát to pořádně rozjet.

více
Snímek obrazovky aplikace Street of Rage 4
Snímek obrazovky aplikace Street of Rage 4
Snímek obrazovky aplikace Street of Rage 4
Snímek obrazovky aplikace Street of Rage 4
Snímek obrazovky aplikace Street of Rage 4

Naše recenze

Parádní grafika dává klasické retro hře osvěžující nádech. Možnost někomu bezhlavě namlátit uvítáte hlavně ve chvílích, kdy nechcete vůbec na nic myslet. Nové mechaniky a pohyby odlišují tuhle hru od předchozích dílů a je radost si je pořádně užít. Možnost hraní až ve čtyřech lidech je navíc velmi osvěžující a pro odehrání hlavního příběhu je to něco, co s radostí uvítáte.

více

Tipy a triky

Vyzkoušejte různé postavy! Každý má svůj unikátní styl boje, který vám možná sedne o maličko víc. Nebuďte tedy tvrdohlaví a zkuste někoho jiného.

Vaše zdraví se sice může obnovit během souboje díky různým kombům, ale zkuste si zapamatovat, kde leží jednotlivé zásoby na jeho doplnění. Pravděpodobně vám tak jablko, které jste před bojem nesnědli, zachrání po rvačce krk.

Vaše okolí je váš přítel. V místech, kde budete bojovat, jsou různé zbraně, nástrahy a pasti, které můžete využít ve váš prospěch.

Mrknutí vás dokáže zachránit. Většina bossů před svou ultimátní schopností mrkne. Pro vás to znamená co nejrychleji se stáhnout z dosahu a počkat, až nepřítel útok provede.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět