Asterix and Friends

Asterix and Friends

Získat pro:

iOS Android

Developer: gameXcite GmbH
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

Oblíbená budovatelská strategie se známými galskými hrdiny byla vylepšena. Remasterovaná verze hry Asterix and Friends zachovává všechny prvky, které měli fanoušci rádi ve starém flashovém titulu a přidává krásnější grafický kabát a spoustu nového obsahu. Konkrétně vesničanku, nové úkoly a možnost navštívit Korsiku, Španělsko a Belgii. Navíc se můžete zapojit do několika zábavných příběhů inspirovanými lokacemi a příběhy z komiksů.

O co ve hře Asterix and Friends Remastered jde? Inu, postavíte si vlastní galskou vesnici a vydáte se na epické dobrodružství, prozkoumáte svět, spojíte síly se svými přáteli a vytvoříte mocné cechy, které budou bojovat proti římské armádě. Vývojáři lákají na zábavné a náročné úkoly, zatímco si budete razit cestu přes římské legie a tábory. Dostanete se dokonce až do Egypta.

Abyste mohli rozšiřovat svou vesnici, musíte lovit divočáky, chytat ryby, kácet stromy, sekat pšenici, těžit kamení a mnoho dalších surovin, které jsou nutné pro stavbu budov a jejich vylepšování.

Když budete dostatečně dobří, budete mít dostatek dobře vytrénovaných vojáků a větší množství lektvarů, tak se můžete postavit samotnému Juliu Caesarovi.

více

Naše recenze

Asterix and Friends Remastered má pěknou grafiku a jednoduchou hratelnost. Hra neobsahuje češtinu, je proto lepší umět alespoň základy angličtiny. Na druhou stranu hru pochopí i člověk bez znalostí cizího jazyka.

Hra je zdarma, tudíž obsahuje mikrotransakce a reklamy, které si můžete nechat přehrát, abyste získali herní peníze. Ze začátku tyto prostředky moc potřebovat nebudete, ale postupem času vás tvůrci více a více nutí do hry investovat peníze a koupit si suroviny, támhle urychlit stavbu budovy atd.

více
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky