Pozadí stránky
Pozadí stránky
Ikona aplikace Angry Birds Transformers

Angry Birds Transformers

Získat pro:

iOS Android

Developer: Rovio Entertainment Corporation
Vydáno: 2024

Platforma: iosandroid

Mnozí z vás už jistě z názvu tuší, že Angry Birds Transformers spojuje dva oblíbené světy – rozzlobené ptáky, kteří se chtějí pomstít zeleným prasatům, a silné roboty, jež se dokáží proměnit v auta. Nejde ale o klasické souboje s prakem, jak by si někteří mohli myslet.

Princip hry je úplně jednoduchý. Váš hrdina neboli něco mezi Transformerem a ptákem z univerza Angry Birds neustále běží zleva doprava a za ním se nachází prasata ve svých typických pevnostech. Některé jsou vytvořené ze dřeva či ledu, další zase z kamenů a jiné kombinují vícero těchto materiálů dohromady. Prasata a struktury, které je chrání, musíte vyhodit do povětří, a to pomocí své zbraně. Kam kliknete, tam váš běžící hrdina vystřelí.

Musíte se mít ale na pozoru, prasata si vaše chladnokrevné útoky jen tak líbit nenechají, a tak po vás sem tam začnou střílet. Vzhledem k tomu, že má váš hrdina omezený počet životů, jde o docela nepříjemnou věc. Může se vám také stát, že některé ze struktur budou padat přímo vaším směrem. V takové situaci je nutné proměnit svého hrdinu v auto, aby obrovským padajícím totemům dokázal uniknout.

Jednotlivá zabití prasat se vám počítají, a jakmile dosáhnete určitého počtu eliminací, můžete na mapě osvobodit dalšího hrdinu. Postupným zachraňováním hrdinů rozšiřujete svou působnost na herní mapě. Kromě toho se vám za zničené struktury a prasata počítají peníze, které využijete na vylepšení svých současných hrdinů. Stávají se tak odolnějšími, rychlejšími a nebezpečnějšími.

více
Snímek obrazovky aplikace Angry Birds Transformers
Snímek obrazovky aplikace Angry Birds Transformers
Snímek obrazovky aplikace Angry Birds Transformers
Snímek obrazovky aplikace Angry Birds Transformers
Snímek obrazovky aplikace Angry Birds Transformers
Snímek obrazovky aplikace Angry Birds Transformers

Naše recenze

Angry Birds Transformers má velice jednoduchý princip, který je snadné pochopit. To je ale také částečnou nevýhodou, protože veškeré dění vám může po pár hodinách přijít repetitivní. Pokud ale hledáte nějakou jednoduchou hru do autobusu a zároveň patříte mezi fanoušky Angry Birds či Transformerů, je pro vás tento titul naprosto ideální.

více

Tipy a triky

- V některých strukturách se nachází bedna s výbušninami označená jako TNT. Pokud ji zasáhnete, celá pevnost vyletí do povětří.
- Hra si trochu hraje i s fyzikou. Pokud struktura stojí na dvou nohách a vy jednu z nich zničíte, postupně celá spadne do moře.
- Jestliže jsou struktury vytvořené z pevných materiálů, je občas lepší střílet na samotná prasata.
- Své hrdiny nezapomeňte postupně vylepšovat.
- Palmy na ostrovech vám generují peníze – nezapomeňte na ně čas od času kliknout, abyste dostali nějaký ten zlaťák navíc.
- Střílet můžete nejen na prasata a struktury, které se nachází před vámi, ale také na ty, okolo nichž jste už proběhli.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět