Pozadí stránky
Pozadí stránky
Ikona aplikace Mini Basketball

Mini Basketball

Získat pro:

iOS Android

Developer: Miniclip.com
Vydáno: 2024

Platforma: iosandroid

Mini Basketball je arkádovou sportovní hrou. Má klasická pravidla jako skutečný basketbal, jen hrajete za zmenšené verze slavných a vymyšlených hráčů tohoto sportu. Jedná se o nenáročný herní zážitek, který vám vše potřebné vysvětlí a hra vás provede jednoduchým úvodem, abyste věděli, jak rozproudit davy fanoušků v arénách, vstřelit úžasné tříbodové koše a vybudovat nejsilnější tým, jaký kdy existoval.

Ve hře Mini Basketball získáváte hráče, od těch obyčejných až po epické, a vylepšujete je, abyste ze svého týmu udělali nejobávanější soupeře na jakémkoli hřišti. Svůj tým si můžete nejen sestavit, ale také ho plně přizpůsobit k obrazu svému díky stovkám přizpůsobitelným možnostem, včetně loga, dresu, trenýrek a tenisek.

Hrát budete v jedinečných a originálních arénách a na hřištích, které budou s postupem vaší basketbalové kariéry stále větší, hlasitější a působivější. Nechybí turnaje, ve kterých projdete vyřazovacími fázemi play-off až do finále a získáte trofej.

Chcete ovládnout svět? Nemusíte hrát pouze proti umělé inteligenci, ale také proti jiným hráčům z celého světa. Každý týden budete mít šanci postoupit do vyšších lig, od Brass ligy až po All-Stars ligu.

více
Snímek obrazovky aplikace Mini Basketball
Snímek obrazovky aplikace Mini Basketball
Snímek obrazovky aplikace Mini Basketball
Snímek obrazovky aplikace Mini Basketball
Snímek obrazovky aplikace Mini Basketball
Snímek obrazovky aplikace Mini Basketball

Tipy a triky

Nikdy nevynechávejte své mise

Po spuštění hry na svém zařízení najdete na levé straně obrazovky herní nabídky záložku Missions Tab (česky Mise). Tato sekce vám přináší 3 nové úkoly, které se každý den obnovují. Budou pro vás připraveny poměrně jednoduché úkoly, jako je vylepšení hráče, vybavení nové oslavy.

Za splnění denních misí získáte karty hráčů vhodné pro různé pozice, drahokamy a body za mise. Po každých 80 nasbíraných bodech misí vám hra dá balíček misí, který po odemčení skončí bohatou odměnou. Proto se nezapomeňte každý den přihlásit a plnit denní mise, abyste nakonec mohli vybudovat silný tým a stoupat v žebříčku. Kromě sekce denních misí je v nabídce misí také speciální segment s názvem Point Missions. Na rozdíl od denních misí se neobnovují ani nemají stanoven termín dokončení. Po dokončení těchto musíte získáte speciální hráčské balíčky. Pro plné využití odměn z této sekce je třeba získat 100 bodů v online hrách, 25 dvoubodových a 25 tříbodových.

Vylepšujte své hráče kdykoli je to možné

Jak budete vyhrávat zápasy a otevírat balíčky hráčů, získáte kromě nových karet hráčů také vylepšené verze svých stávajících karet hráčů. Kdykoli uvidíte, že je možné hráče vylepšit, okamžitě tak učiňte utracením zlatých mincí.

Zvýšíte tak jeho osobní statistiky a zároveň celkové skóre vašeho týmu. Výkonnost hráče ve hře se také zvýší.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět