Pozadí stránky
Pozadí stránky
Ikona aplikace Vikingard

Vikingard

Získat pro:

iOS Android

Developer: Exptional Global
Vydáno: 2024

Platforma: iosandroid

Staňte se nejobávanějším Vikingem napříč mrazivým severem v akční hře na hrdiny s názvem Vikingard. Jakožto jediný dědic kmene Fharun je na vašich bedrech obnovit zašlou slávu a vybudovat si pověst, která vás bude předcházet. V tom vám pomohou vaši věrni spolubojovníci, kteří budou statečně bojovat po vašem boku. Vy s nimi budete trénovat, vybavíte je potřebnými zbraněmi a vyrazíte s nimi do boje.

Drancování vesnic a dokazování vaší síly tady nebudou jedinou vaší starostí, důležité je věnovat se i těžbě a hospodářství. Každý správný válečník potřebuje pro nabrání síly pořádně jíst a tady to platí dvojnásob, jelikož nakrmením se zvyšuje úroveň vašich válečníků.

Pokud se obáváte, že souboje a hlavní příběh bude až moc jednoduchý, tak hra samotná nabízí několik možností, jak se zabavit. Při objevování světa budete muset házet kostkami, při drancování si pak můžete vybrat, jestli se vydáte cestou boje, nebo lásky. A pokud vás vyzve v aréně někdo na souboj, tak budete muset přemýšlet nad správnou strategií, abyste využili všechny dostupné možnosti a s přehledem vašeho protivníka převálcovali.

Jak budete postupovat příběhem, budou se vám odemykat další bojovníci, kteří se po porážce přidají k vám. Na svých cestách budete potkávat i několik žen, které můžete navštěvovat a získat tak potomky.

více
Snímek obrazovky aplikace Vikingard
Snímek obrazovky aplikace Vikingard
Snímek obrazovky aplikace Vikingard
Snímek obrazovky aplikace Vikingard
Snímek obrazovky aplikace Vikingard
Snímek obrazovky aplikace Vikingard

Naše recenze

Hra samotná má nádhernou grafiku, která vás lehce vtáhne. Hratelnost, ačkoliv se na první pohled zdá velmi jednolitá, postupem času překvapí, ukrývá se zde totiž velké množství herních režimů. Od rychlých automatických soubojů přes těžení rud v podzemí až po pestrou cestu plnou nástrah, soubojů a romantiky na fjordech.

Jen mějte na paměti, že je hra zdarma. Vývojáři občas až moc tlačí na mikrotransakce, tedy na to, abyste jim poslali peníze a urychlili tím svůj postup.

více

Tipy a triky

Hlavní příběh je dost jednoduchý na hraní, při soubojích ve vesnicích nezapomeňte po každých dvou úspěšných nájezdech otevřít bednu, která vám dá zajímavé předměty.

Nebojte se objevovat, hra nabízí několik režimů a odměny za správně splněnou misi jsou o to zajímavější.

Na hlavní stránce vašeho domova je hromada úkolů, které jsou snadné na splnění a nabízí tučnou odměnu. Čas od času se na ně podívejte, několikrát se vám stane, že minimálně deset úkolů už máte splněno.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět