Bus Simulator City Ride Lite

Bus Simulator City Ride Lite

Získat pro:

iOS Android

Developer: astragon Entertainment GmbH
Vydáno: 2023

Platforma: iosandroid

Bus Simulator City Ride Lite je bezplatná ukázková verze hry Bus Simulator City Ride. Lite verzi si zdarma stáhnete do svého chytrého mobilního telefonu/tabletu s operačním systémem Android nebo iOS a můžete si vyzkoušet omezený obsah z plné verze.

Ve hře Bus Simulator City Ride Lite usednete za volant dvou oficiálně licencovaných autobusů známých výrobců Setra a BYD. Ve hře je vám umožněno zahrát si úvod prostřednictvím čtyř misí ve městě Havensburg.

Když se vám bude hra líbit, pak si přímo v aplikaci můžete koupit plnou verzi a pokračovat v hraní, kdy se vám odemknou další autobusy, mise a funkce.

10 ORIGINÁLNÍCH AUTOBUSŮ SVĚTOVĚ ZNÁMÝCH ZNAČEK

Usedněte za volant a přepravujte lidi městem plným života v oficiálně licencovaných autobusech známých značek: Alexander Dennis, Blue Bird, BYD, IVECO BUS, MAN, Mercedes-Benz, Scania, Setra, Volvo nebo Vicinity Motor Corp. Jezděte po jednotlivých linkách a plňte mise kampaně, čímž si zpřístupníte další autobusy, čtvrti a linky. Stoupejte po kariérním žebříčku a vybudujte síť veřejné dopravy pro celé své město.

PŘEPRAVA CESTUJÍCÍCH VE MĚSTĚ PLNÉM ŽIVOTA

Prozkoumejte detailně zpracovanou mapu plnou života. Město Havensburg je inspirované městy severní Evropy a nabízí řadu poutavých budov i zajímavá prostředí v podobě přístavní čtvrti, starého města či venkovského předměstí.

V takovém životem pulzujícím městě si jeho obyvatelé i návštěvníci rádi zajdou na dobrou kávu v historickém centru nebo s rodinou navštíví přístav. Přeprava cestujících se nikdy neomrzí – třeba se s vámi i podělí o své zážitky. Právě teď je totiž vaším úkolem spojit lidi ve VAŠEM MĚSTĚ.

ŘÍZENÍ VLASTNÍ DOPRAVNÍ SPOLEČNOSTI

Prokažte své řidičské schopnosti: Vypracujte se na vrchol a vybudujte úspěšnou autobusovou dopravní společnost. V průběhu kampaně si zpřístupníte další autobusy, čtvrti a linky. V rámci rozšiřování dopravní sítě budete provozovat víc a víc linek, sbírat kredity, nakupovat další autobusy a přidělovat je na jednotlivé linky. Úspěch společnosti je VE VAŠICH RUKÁCH!

více

Naše recenze

Oceňujeme bezplatnou Lite verzi, aby si každý mohl hru vyzkoušet a rozhodnout se, zda investuje do plné verze. Titul má pěkný grafický kabátek, velkou mapu a spoustu dalšího obsahu. Co kazí celkový zážitek, tak je ovládání a nefunkční přístrojová/palubní deska jednotlivých autobusů.

více
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky