Genshin Impact

Genshin Impact

Získat pro:

iOS Android

Developer: COGNOSPHERE PTE. LTD.
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

Vydejte se do nádherného kresleného světa, který oplývá tajemstvím, ukáže vám zajímavý příběh, a když se budete toulat po okolí, tak najdete spoustu vedlejších úkolů, nepřátel a dungeonů. V této anime MMORPG hře si totiž dva sourozenci libují ve své schopnosti cestovat mezi světy, jenže po střetu s bohyní jednoho z nich uvězní v jiném světě, navždy. A to jste vy. Ztraceni kdesi v cizím světě, postrádající vašeho milovaného sourozence.

V tomto obrovském světě ale nejste jen vy. Postupně narazíte na mnoho dalších poutníků, jejichž příběhy budete muset i vy sami prožít, abyste se dostali dál. Průzkum obrovského světa, plnění úkolů, bojování s nepřáteli a objevování mnoha herních mechanik bude na vašem denním pořádku.

Co ale na tomto titulu budete nejvíce opěvovat, je propracovaný herní systém, který střídá mnoho zbraní jak sečných, tak i bodných. Luk samozřejmě nesmí chybět. Pokud nejste na přehršel sekacích komb, tak vás rozhodně potěší možnost pracovat s elementárními útoky, kdy můžete využít třeba vodu ve váš prospěch.

více

Naše recenze

Tato mobilní hra je zcela zdarma a nabízí možnost hraní napříč různými herními zařízení. Svět je obrovský a nenachází hluchých míst díky obrovskému množství příběhu a různých vedlejších úkolů. Souboje jsou pestré, příběh poutavý a jediné, co tak může zavázet, jsou občasná připomenutí, že ve hře lze využít mikrotransakce. Pokud ale bereme v potaz, že je zadarmo, tak se tento minusový bod dá s klidem přehlédnout. Navíc vývojáři Genshin Impact postupně obohacují o nový obsah.

více

Tipy a triky

- Kombinujte elementy! Jejich spojením můžete vytvořit ještě silnější útok, například voda a elektřina je jeden z nich.

- Prozkoumávejte svět, skrývá se v něm plno tajemství.

- Nezapomeňte na vylepšování předmětů, hru si tak několikanásobně ulehčíte.

- Vaření je velmi důležité, snažte se získat co nejvíce receptů a najít si jídlo, které je pro vaše postavy nejlepší. Díky jídlu můžete vašim postavám doplnit životy, stejně tak je oživit.

- Pokud se hra seká, snižte kvalitu grafiky v nastavení.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky