Angry Birds AR: Isle of Pigs

Angry Birds AR: Isle of Pigs

Získat pro:

iOS Android

Developer: Rovio Entertainment Corporation
Vydáno: 2020

Platforma: iosandroid

Princip hry Angry Birds není třeba vysvětlovat. Všichni to hráli a kdo ne, ten o hře aspoň slyšel. Novinka Angry Birds: Isle of Pigs funguje na stejném principu jako první díl. Je tu ovšem jeden zásadní rozdíl a tím je zpracování.

Tentokrát byla hra zasazena do 3D prostředí a dokonce využívá technologii rozšířené reality. To znamená, že pevnosti prasátek, které máte svým prakem sestřelovat, mohou stát na vašem stole, na koberci nebo třeba venku na ulici. Díky tomu je potřeba změnit strategii. Pevnosti můžete nyní obcházet kolem do kola a hledat slabé místo. Zaměřování je oproti 2D verzi obtížnější, ale s trochou cviku to zvládnete.

Isle of Pigs je jedna z nejlepších her svého druhu. Zobrazování v rozšířené realitě není jenom působivé, ale představuje novou výzvu. Prostě se stalo součástí hratelnosti. Co k tomu dodat? Snad jen, že po dlouhé době nás Angry Birds opět baví…

více

Tipy a triky

Každá pevnost má nějaké slabé místo, takže se teoreticky dá sestřelit na jeden pokus. Snažte se to místo najít. Otáčejte pevností, nebo jí obcházejte. Klidně se můžete i přiblížit, abyste neminuli.

Pokud máte se zobrazením v rozšířené realitě problémy, zkuste najít místo, kde je dostatek přirozeného světla.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky