LEGO® Legacy: Heroes Unboxed

LEGO® Legacy: Heroes Unboxed

Získat pro:

Android

Developer: Gameloft SE
Vydáno: 2023

Platforma: android

Sbírání minifigurek ze stavebnice LEGO je oblíbeným koníčkem. Ve hře LEGO Legacy: Heroes Unboxed můžete „legáčky“ nejen sbírat, ale také s nimi bojovat. V jádru jde o RPG s tahovými souboji, ovšem nic komplexního nečekejte. Souboje jsou jednoduché. Na každé straně stojí nepřátelská armáda, která na střídačku útočí na soupeře. Každá z postav má specifické dovednosti. Některé postavičky útočí, jiné plní role podpory nebo medika. Úspěch v souboji se odvíjí nejen od toho, jak vyváženou armádu se vám povede sestavit, ale také z vašich taktických pokynů na bojišti.

Jednotlivé šarvátky jsou pospojovány příběhem, který se vypráví formou dialogů. Kromě toho je tu ještě zpestření v podobě objevování nových stavebnic. Za každý nový set jste odměněni speciálním útokem.

Upřímně řečeno, podobných her je na Google Play a App Store plno. LEGO odlišuje (kromě prvku sběratelství) hlavně nádherné zpracování a smysl pro humor, který je vyjádřen například neustálou potřebou“ legáčků něco stavět.

více

Tipy a triky

Pokud chcete uspět, postavte armádu, která je vyvážená. Neměl by chybět silák schopný absorbovat nepřátelské útoky (schopnost „taunt“), dále medik nebo bojovník s hromadným útokem.

V boji postupujte tak, že nejprve zneškodníte soupeři všechny léčitelé a následně bojovníky, kteří dokáží zaútočit na vícero postav najednou. Pak soustřeďujte útoky všech bojovníků postupně na vybrané nepřátele, dokud se všech nezbavíte.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět

Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky