Total Party Kill

Developer: Adventure Islands
Vydáno: 2019

Platforma: iosandroid

Total Party Kill možná vypadá jako nějaká primitivní retro rubačka, ale ve skutečnosti jde o velice originální puzzle. Čeká na vás 60 levelů a všechny se stejným úkolem – dojít aspoň s jednou postavou ke dveřím.

Jenže každý level je plný nástrah, které nejdou překonat bez toho, aniž by některý ze tří hrdinů skonal. Hráč musí přijít na to, kterého hrdinu a jak obětovat, aby se dobral cíle. Každá z postav je něčím specifická. Rytíř umí pomocí meče odpálkovat kolegu do dálky, mág dokáže pro změnu zmrazovat a lučištník, ten zase pomocí své zbraně přišpendlí kohokoliv ke zdi.

Využití schopností se úplně nabízí! Lučištník přišpendlí rytíře ke zdě a udělá si z něj stupínek, po kterém vyšplhá. Nebo kouzelník zmrazí lučištníka a ledovou kostku využije jako plošinu při překonávání propasti plné ostrých bodců… Kruté, ale nápadité!

více

Tipy a triky

Poradíme vám jen jediné: když se zaseknete, zkuste experimentovat místo toho, abyste tvrdohlavě lpěli na jednom řešení. A když opravdu nevíte, jak dál, vždycky můžete zadat do vyhledávacího políčka na YouTube „Total Kill Party Game Walktrough Level X“, kde „X“ je číslo problematického levelu.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět