Flashback Mobile

Flashback Mobile

Developer: SFL INTERACTIVE
Vydáno: 2020

Platforma: iosandroid

Flashback je kousek videoherní historie, který si můžete zahrát i dnes. Poprvé vyšla začátkem 90. let, ale díky nadčasovému zpracování obstojí i v konkurenci moderních her. Příběh začíná kolizí mladého vědce na Titanu. Zraněný není, ale trpí ztrátou paměti. Jako by to nebylo málo, obyvatelé Titanu po něm začnou střílet. Úkol je jasný: najít cestu domů. Jenže ani tam ho nečeká vlídné přijetí…

Flashback Mobile představuje vylepšenou edici původní hry. Má novou hudbu, grafický filtr, nový mód ovládání a volbou obtížnosti, která se projevuje především v tom, kolikrát můžete vrátit čas, pokud se vám něco nepovede a vy zemřete. Věřte, že se vám to bude hodit.

více

Tipy a triky

Největší nástrahy Flashback Mobile spočívají v ovládání. Doporučujeme volbu Modern a nastavení obtížnosti na nejlehčí (Easy), čímž získáte nekonečný počet přetáčení. Když se ukliknete a spadnete z velké výšky nebo vás nepřítel zastřelí, objeví se ovládání jako u videa, s jehož pomocí si hru přetočíte, kam potřebujete.

Moderní ovládání pomocí gest je oproti tomu původnímu vylepšením, ale intuitivní není. Pokud zapomenete, co se jak dělá, stačí kliknout na hamburgerové menu a podívat se na ovládací schéma. Zde také můžete přepínat mezi jednotlivými módy ovládání.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět