Mighty Quest For Epic Loot RPG

Developer: Ubisoft Entertainment
Vydáno: 2020

Platforma: iosandroid

The Mighty Quest for Epic Loot bylo původně počítačové akční online erpégéčko, které ovšem fungovalo po dobu jednoho roku, než vydavatel vypnul servery. Výprava za „epickým lootem“ tím však neskončila, byla jen pozastavena a po několikaletém čekáním pokračuje na mobilech.

Základní premisa zůstává beze změn. Hráč je hrdinou, který čistí hrady a kobky od nepřátel, a cestou se snaží posbírat co nejvíce pokladů, výzbroje a výstroje. Po zneškodnění závěrečného bosse (jedna výprava je záležitostí na pár minut) následuje fáze prohlížení nashromážděných předmětů a vylepšování hrdiny. A pak se jde na novo!

The Mighty Quest byl zcela uzpůsoben možnostem mobilních telefonů. Vše se dá ovládat jedním prstem (druhou rukou si pomáháte jen při aktivaci speciálních útoků), přesto nejde o tupou klikačku. Jednotlivé akce se ovládají gesty, která vyžadují dokonalé načasování. Musíte vědět, kdy zaútočit a kdy pomocí svajpu uhnout. Díky RPG systému a rostoucí nabídce dovedností vás hra jen tak neomrzí.

více

Naše recenze

- Zpočátku jsou některé módy hry uzamčené. Odemykají se s tím, jak šplháte po zkušenostním žebříčku (všechny odemknete na 30 levelu).

- Některé mise vyžadují vybavení, které se pojí se základními elementy (oheň, voda atd.). Proto si je šetřete.

- Nezapomeňte po každé misi proklikat menu pro získání všech bonusů.

- Každý den na vás čekají speciální mise, za jejichž splnění dostanete hodnotnou odměnu.

více