Human: Fall Flat

Developer: 505 Games Srl
Vydáno: 2019

Platforma: iosandroid

Nejprve se podívejte na obrázky ze hry. Máte?

Věřili byste, že něčeho takového se prodaly miliony kopií? Skutečně! Human: Fall Flat nejenže zvláštně vypadá, ale také se zvláštním způsobem hraje. Ovládáte tu paňáčka, který se motá, jako by zrovna vyšel z hospody. Levým prstem řídíte jeho chůzi, pravým pak jeho ruce – každou zvlášť.

Pajdulák toho moc neumí. Chodí (sotva), skáče a uchopuje věci. Na vás je, abyste tyto „superschopnosti“ využili k řešení hádanek založených na fyzice. První levely jsou jednoduché. Prostě jen přesunete nějakou bedničku na spínač, kterým otevřete dveře. Nebo posunete vagon vlaku, abyste z něj doskočili na potřebné místo. Za chvíli ale začne přituhovat…

Nejlepší na tom je, že nestačí jen znát řešení puzzlu, musíte ho také zvládnout provést, a to je vzhledem k neobratnosti hlavního hrdiny celkem obtížné. Výsledkem jsou zábavné pády a další „faily“.

více

Tipy a triky

Nebojte se a pokuste se splnit úkol nekonvenčním způsobem. Levely jsou navrženy tak, že ke splnění vede obvykle více cest.

Největší výzvou je ovládání. Human: Fall Flat naštěstí podporuje gamepad, který vám hru dost ulehčí.

Věřte, že největší zábava je hrát Human: Fall Flat s kamarády. Vtipné interakce mezi nemotornými panáčky jsou důvodem, proč se hra stala hitem YouTube a posléze i hitem prodejním.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět