Angry Birds Dream Blast

Angry Birds Dream Blast

Developer: Rovio Entertainment Corporation
Vydáno: 2022

Platforma: iosandroid

„Naštvaní opeřenci“ Angry Birds opět útočí na žebříčky nejpopulárnějších mobilních her. Tentokrát ale vyměnili prak za… kuličky? Ano, Dream Blast je logickou hrou ve stylu match-3 neboli spoj-3. Princip spočívá ve spojování stejnobarevných kuliček do co nejdelších řad. Po spojení čtyř a více se na displeji objeví naštvaný pták, jenž se dá využít k likvidaci většího množství korálků, anebo jej můžete spojit s dalším opeřencem stejné barvy a dostanete ještě silnější zbraň.

Levely jsou celkem rozmanité. Na rozdíl od Candy Crush nebo Bejeweld, kde v podstatě posouváte kamínky na mřížce, v Dream Blast jsou kuličky „vhozeny“ do nádob různých tvarů. Někdy se navíc různě přesýpají, takže nelze mluvit o klonu nebo další fádním puzzlu. Zábavnosti prospívají také měnící se úkoly. Nejde jen o to, nahrát určitý počet bodů. Pokaždé se snažíte docílit něčeho jiného. Jednou likvidujete kuličky-čuníky, jindy zase přenášíte vajíčka z horní části displeje do spodní a tak dále.

Takový úspěch, jaký zaznamenali originální Angry Birds, nečekáme, každopádně jde o povedenou puzzle hru. Doporučujeme všem, kdo už se Candy Crush přejedli, ale stále mají chuť na kvalitní spoj-3 puzzle.

více

Tipy a triky

V tomto případě máme radu jedinou, ale o to důležitější: soustřeďte se na konkrétní úkol. V Angry Birds Dreams Blast nejde jen o bezcílné spojování stejnobarevných kuličky. Vždycky sledujete nějaký úkol (eliminace kuliček jedné barvy, likvidace čuníků, transport vajíček apod.) a tomu byste se měli zcela podřídit, jinak daleko nedojdete…

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět