Pozadí stránky
Pozadí stránky
Ikona aplikace UNO!

UNO!

Získat pro:

iOS Android

Developer: Mattel163 Limited
Vydáno: 2024

Platforma: iosandroid

Uno je populární karetní hra s velice jednoduchými pravidly. Hráči na střídačku vykládají karty na stůl a to tak, aby se shodovala buďto barva nebo číslo na kartě. Cílem je zbavit se všech karet jako první. Vlastně je to takové zjednodušené Prší. Kromě klasických karet dostanete do ruky obvykle i karty speciální, které například mohou změnit barvu podle libosti nebo poškodit soupeře.

Mobilní hra obsahuje vedle klasického módu i různé varianty pravidel. Také můžete hrát dva na dva, kdy spolupracujete s hráčem naproti. V kooperativním módu dostává hra úplně jiný rozměr. Musíte sledovat karty nejen své, ale i svého spoluhráče a hrát tak, abyste mu pomohli. Něco takového vám papírové karty nenabídnou. Na druhou stranu, papírová varianta není „zaplevelená“ různými zlaťáky, drahokamy a dalšími zbytečnostmi, které akorát otravují a zdržují.

více
Snímek obrazovky aplikace UNO!
Snímek obrazovky aplikace UNO!
Snímek obrazovky aplikace UNO!
Snímek obrazovky aplikace UNO!
Snímek obrazovky aplikace UNO!

Tipy a triky

Pravidla hry pochopíte hned, ale jak vyhrát? Největším nepřítelem je roztržitost. Zezačátku se nám stávalo, že jsme nestíhali časový limit, nebo jsme před předposlední kartou zapomněli „zvolat“ UNO. To jsou asi nejčastější chyby začátečníků.

Abyste uspěli v módu 2 na 2, nesmíte uvažovat sobecky. Sledujte, jaké karty má spoluhráč v ruce, a snažte se mu nahrávat. Měnit barvy v jeho prospěch a tak dále. Jeho vítězství je i vaše.

Následující informace můžou
ovlivnit zážitek z objevování hry.

Chci to vidět