Odešli si e-knihu do čtečky jednodušeji

Služba „Odeslat do čtečky“ je nejjednodušším způsobem, jak dostat Vaši zakoupenou e-knihu do čtečky Kindle nebo PocketBook. Přímo, bez stahování a nutnosti připojení čtečky k PC. Veříme, že vám to usnadní život a čas strávený s oblíbenou e-knihou.

Tým O2 Knihovny

Jak na to? PocketBook

Není to složité, jakmile si službu jednou nastavíte, zaslání e-knihy do čtečky bude vždy na jedno kliknutí!

Krok 1: Registrace a vytvoření účtu u PocketBook

  1. Zaregistrujte Vaši čtečku PocketBook ve službě Send-to-PocketBook v sekci „Nastavení / Účty a synchronizace / Send-to-PocketBook”. Při registraci uveďte Váš kontaktní e-mail a nové heslo pro přístup do služby Send-to-PocketBook.
  2. Na Vámi uvedený osobní e-mail obdržíte odpověď s odkazem na aktivaci služby. Potvrďte vytvoření účtu kliknutím na odkaz.
  3. Obratem získáte e-mail se speciální e-mailovou PocketBook adresou na zasílání e-knih do Vašeho PocketBooku ve tvaru jmeno@pbsync.com (např. j.novak123@pbsync.com).
  4. Zapamatujte si přidělenou e-mailovou adresu Vaší PocketBook čtečky.

Krok 2: Zašlete zakoupené e-knihy do čtečky PocketBook

  1. Otevřete si detail Vámi zakoupené e-knihy (na portálu O2 Knihovna, v aplikaci O2 Knihovna, nebo v sekci Moje knihovna), kterou chcete odeslat do čtečky.
  2. Klikněte na tlačítko „VYBER TYP ČTEČKY“,.
  3. Vyberte typ „Čtečka PocketBook” a klikněte na tlačítko „PocketBook”.
  4. Zadejte e-mailovou adresu Vaší PocketBook čtečky pro zasílání e-knih.
  5. V případě prvního zaslání e-knihy z O2 Knihovny, Vás služba Send-to-PocketBook požádá e-mailem o Vaše povolení k zasílání e-knih z adresy eknihy@o2.cz do Vaší čtečky.
  6. E-kniha bude doručena do Vaší PocketBook čtečky v závislosti na rychlosti připojení, kterým jste připojeni k internetu (Wi-Fi nebo přes mobilní 3G síť).

UPOZORNĚNÍ: Bez povolení e-mailu „eknihy@o2.cz“ nebude služba „Odeslat do čtečky PocketBook / Send to PocketBook“ funkční. Dostupné v aplikacích O2 Knihovna od verze 2.26 pro iOS a 1.16 a vyšší pro Android.

Přejeme příjemné čtení.