Odešli si e-knihu do čtečky Kindle jednodušeji

Služba „Odeslat do čtečky Kindle / Send to Kindle“ je nejjednodušším způsobem, jak dostat Vaši zakoupenou e-knihu do čtečky Kindle. Přímo, bez stahování a nutnosti připojení čtečky k PC. Veříme, že vám to usnadní život a zpříjemní čas strávený s oblíbenou e-knihou.

Tým O2 Knihovny

Jak na to? amazon kindle

Není to složité, jakmile si službu jednou nastavíte, zaslání e-knihy do čtečky bude vždy na jedno kliknutí! Aby služba fungovala, je nutné nastavit si ve svém Kindle účtu povolení doručení e-knih od O2 Knihovny a znát svůj Kindle e-mail, který Vám Amazon přidělil při registraci. Pojďme na to.

Krok 1: Povolte zasílání e-knih ve Vašem Kindle účtu na Amazonu

 1. Přihlaste se do svého Amazon účtu.
 2. Po přihlášení se nacházíte v sekci „Manage Your Content and Devices“. Klikněte vpravo na třetí záložku „Preferences“.
 3. Odskrolujte dolů na sekci „Personal Document Setting“ a rozklikněte ji.
 4. Klikněte na „Přidejte novou e-mailovou adresu / Add a new approved email address“, vložte e-mailovou adresu eknihy@o2.cz a potvrďte tlačítkem „Přidat adresu / Add Address“.

Krok 2: Zjistěte e-mailovou adresu svého Kindle zařízení

 1. Při registraci čtečky Kindle u Amazonu dojde k vygenerování speciální e-mailové adresy ve tvaru jmeno@kindle.com (např. j.novak123@kindle.com).
 2. V sekci „Personal Document Setting“ dohledejte sekci „Send-to-Kindle E-Mail Settings“.
 3. Zapamatujte si přidělenou e-mailovou adresu Vaší čtečky Kindle u jména Vašeho zařízení.

Krok 3: Zašlete zakoupené e-knihy do čtečky Kindle

Teď když máte povolenou e-mailovou adresu eknihy@o2.cz v nastavení Vašeho zařízení na stránce Amazonu a znáte e-mailovou adresu Vaší čtečky Kindle přidělenou v průběhu její registrace, nahrajete zakoupené e-knihy do čtečky Kindle velmi snadno.

 1. Otevřete si detail zakoupené e-knihy. (na portálu O2 Knihovna, v aplikaci O2 Knihovna, nebo v sekci Moje knihovna).
 2. Klikněňete na tlačítko „Odeslat do čtečky Kindle / Send to Kindle“.
 3. Zadejte e-mailovou adresu Vaší Kindle čtečky.
 4. E-kniha bude doručena na Vaší Kindle čtečku v závislosti na rychlosti připojení, kterým jste připojeni k internetu (Wi-Fi nebo přes mobilní síť u modelů s 3G modulem).

UPOZORNĚNÍ: Bez povolení e-mailu eknihy@o2.cz v nastavení Vašeho zařízení u Amazonu nebude služba „Odeslat do čtečky Kindle / Send to Kindle“ funkční. Dostupné v aplikacích O2 Knihovna od verze 2.1 pro iOS a 1.8 a vyšší pro Android.

Přejeme příjemné čtení.

send to kindle