Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Troufalé rozhodnutí

Troufalé rozhodnutí

Adrienne Basso


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: OLDAG s.r.o.
Vydáno: 2024
Série: ORCHIDEJ
Jazyk: český
Počet stran: 304

Další z oblíbených a poutavých romantických příběhů ze skotské Vysočiny je inspirován historií jednoho z předních skotských klanů a přináší vhled do dávné historie klanového společenství.
*
Skotská Vysočina 1334
*
V čele klanu McKennů stojí rod divokých, ale spravedlivých bojovníků, nadosmrti oddaných jeden druhému. Je ovšem třeba, aby klan měl následovníka, a tak si ovdovělý nejstarší syn musí najít nevěstu.
Malcolma vůbec nenapadne, že by se jí mohla stát lady Joan, již sice zná od dětství, ale považuje ji za zhýčkanou a sobeckou princezničku. Neví, že ji manželství s krutým mužem zcela změnilo a že dnes musí spoléhat jen na svou krásu, bystrý úsudek a odvahu, které mohou ji i jejího malého synka chránit před zmatky v okolním světě i ve vlastní rodině. Když Joan učiní Malcolmovi překvapivou nabídku, aby ho chránila před falešným obviněním, poznává, že kromě nebývalé krásy, jež ho už dříve fascinovala, má v sobě Joan také kuráž a nebývalou sílu ducha. Získává v ní tedy manželku, která bude stát při něm, ale neví, zda se mu podaří získat si i její důvěru a lásku.

více

Série ORCHIDEJ

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma