Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Šťastně až navěky

Šťastně až navěky

Abby Jimenez


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Mystery Press
Vydáno: 2023
Série: Jenom kamarádi díl 2
Jazyk: český
Počet stran: 384

MYSLELA SI, ŽE JEJÍ ŽIVOT SKONČIL. PAK ALE POTKALA JEHO… TEDY, JEHO PSA.

Umělkyně Sloan má i dva roky po osobní tragédii, která otřásla celým jejím životem, stále problém vstát ráno z postele. Ať dělá cokoliv, připadá si jako tělo bez duše. Alespoň dokud jí do auta neskočí jeden trochu divoký, ale roztomilý a především opuštěný pes, jehož oči vyloženě prosí, aby se ho ujala.

Tucker, jak se zvíře jmenuje, vnese do jejích dnů nečekaný řád a radost, a Sloan se díky němu konečně začíná cítit sama sebou. Jenže to skončí, když se po řadě nezodpovězených textovek najednou ozve Tuckerův majitel, muzikant Jason, že chce svého psa zpátky.

Sloan se svého nového zvířecího parťáka nehodlá vzdát bez boje. Co když ho ale Jason opravdu postrádá? A navíc je ten chlap milý, pohledný a vtipný… Co začne flirtováním po chatu, se brzy změní na dlouhé telefonáty, a kdo ví, co by se mohlo stát, až se potkají osobně?

Otázka je, jak dlouho se Jason, kterého hudební kariéra nutí být stále na cestách, asi hodlá zdržet na jednom místě. A unesla by Sloan, kdyby jí někdo znovu zlomil srdce?

____

Chytrá letní romance od autorky bestselleru Jenom kamarádi.

„Poutavý román o hledání odvahy a o tom, že když jde o lásku, stojí za to vzít druhou šanci za pačesy.“ – Publishers Weekly

„Jedna z nejlepších romancí tohoto roku.“ – SheReads

více

Série Jenom kamarádi

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma