Útěk do Říma

Útěk do Říma

Sarah Adamsová


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Fortuna Libri
Vydáno: 2023
Jazyk: český
Počet stran: 320

Protiklady se přitahují. To platí i v případě popové hvězdy, která uvízne na malém městě, a tamního pekaře.

Amélie Rose, kterou její obdivovatelé znají jako Rae Rose, si po letech, kdy svůj život podřizuje image „popové princezny“, připadá vyhořelá. Nechá se inspirovat filmem Prázdniny v Římě se svou oblíbenou Audrey Hepburnovou a uprostřed noci uteče do Říma. Jenže tenhle Řím je v Kentucky v USA.

Když Noah Walker objeví Amélii v porouchaném autě na svojí předzahrádce, dá jí jasně najevo, že na problémy celebrit nemá čas ani trpělivost. Má plné ruce práce s pekárnou, kterou mu odkázala babička, a umravňováním milých, ale všetečných sousedů. Se smíšenými pocity nakonec nechá popovou hvězdu bydlet ve svém domě v pokoji pro hosty – ale jen do té doby, než jí opraví auto.

Časem ovšem začne Noah v Rae Rose vidět Amélii, dobrosrdečnou, trochu praštěnou, ale po letech strávených na očích veřejnosti osamělou dívku, a proti své vůli se s ní začne pomalu sbližovat. Amélie mu na oplátku pomůže s proměnou ze starého bručouna na člověka s otevřeným srdcem. Postupně si svého společníka i jeho kouzelné městečko zamiluje. Ale i Audrey nakonec musela z Říma odjet…

více

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky