Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Jak si najít zámožného manžela snadno a rychle

Jak si najít zámožného manžela snadno a rychle

Sophie Irwin


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Red
Vydáno: 2023
Série: Návod pro dámy díl 1
Jazyk: český
Počet stran: 307

Vtipná, moderní, svižná, vynikající prvotina, jejíž nekonvenční mladá hrdinka Kitty Talbotová se vrhá do víru londýnské společenské sezony, aby našla bohatého manžela. Jiná možnost než stát se zlatokopkou jí totiž nezbývá: topí se v dluzích, které po sobě zanechali její rodiče, a má pouze pár měsíců na to, aby před věřiteli zachránila domov pro své čtyři mladší sestry.

Situace je zlá: Kitty chybí jak příbuzní, jejichž společenské styky by mohla využít, tak zkušenosti z nejvyšší společnosti i uhlazené způsoby. Zato je ale krásná, chytrá a pevně odhodlaná svého cíle dosáhnout. Ví, že nebude-li riskovat, úspěch se nedostaví. Společenská sezona roku 1818 má v Londýně začít co nevidět.

Jediný, kdo její záměry prohlédne, je lord Radcliffe. Odhalí, oč Kitty ve skutečnosti jde, a když jejímu kouzlu podlehne jeho mladší bratr, rozhodne se její plány zmařit.

Dokáže Kitty opatřit peníze a zachránit své sestry před chudobou? Čas se rychle krátí a ona prostě nemůže připustit, aby někdo její úmysly překazil, i kdyby to byl lord...

více

Série Návod pro dámy

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma