Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy e kurz Já a ti Druzí - Nový pohled na vztahy

e kurz Já a ti Druzí - Nový pohled na vztahy

Karel Spilko

Litujeme, ale prodej této položky byl ukončen.

Vydavatel: Trans World Tour s.r.o.
Vydáno: 2022
Jazyk: český
Počet stran: 437

e kurz JÁ A TI DRUZÍ - Nový pohled na vztahy.

Každý z nás chce zažívat spokojené a naplněné vztahy – rodinné, přátelské, milostné i pracovní. Obvykle však to, co ve vztazích zažíváme, našim představám neodpovídá. Jdeme totiž na to ze špatného konce, chceme napravovat nebo měnit druhé, někdy doslova vnucovat ostatním to, jak by se měli k nám chovat, co by měli říkat a jak by měli jednat.

e-kurz JÁ A TI DRUZÍ – Nový pohled na vztahy vám ukáže jinou cestu, jiný pohled a přístup k tématu vztahů. To, co zažíváme s druhými, je jen zviditelnění toho, jak se chováme k sobě. Potlačené a nepřijaté stránky sebe sama k nám přichází „zvnějšku“, aby nám prostou projekcí zrcadlili nás v celé své rozmanitosti. Abychom ve vztazích byli uvolnění, milovaní a spokojení, musíme celý proces začít „zvnitřku“, od sebe. Dosažení souladu se sebou, se svým životním rytmem a přirozeností je základem, na kterém jsme schopni úspěšně budovat naplněné vztahy. Pokud dokážeme vědomě sobě dovolit být sami sebou, dovolíme to i ostatním. Svoboda, respektive vnitřní pocit svobody v jakémkoliv vztahu, je tím, po čem ve skutečnosti toužíme.

e-kurz JÁ A TI DRUZÍ – Nový pohled na vztahy vás postupně provede cestou, která se na konci stáčí vždy k vám, protože rozhodující je, jak se cítíte vy, ať jste kdekoliv. Praktický e-kurz obsahuje 438 stránek s návody, myšlenkami, cvičeními i fotografiemi v přehledném a jednoduchém provedení. Tento revoluční přístup ke vztahům bude praktickým vyústěním vaší vnitřní transformace.

více

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma