Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Zasvěcení

Zasvěcení

Tijan


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Baronet
Vydáno: 2022
Série: Zasvěcení díl 1
Jazyk: český
Počet stran: 400

Bailey je tak normální, jak jen to jde, když má někdo IQ v pásmu geniality a fotografickou paměť. Jednoho dne se začnou dít věci – uprostřed noci se jí někdo vloupá do domu, aby ji unesl jako rukojmí. Ukáže se, že jejím otcem je ve skutečnosti miliardář a počítačový génius Peter Francis, člověk, který byl odmalička jejím ideálem. To všechno se dozví při setkání s temným, záhadným a vzrušujícím Kashtonem Colellem. Ten je spolupracovníkem jejího otce a dá Bailey na vybranou – půjde s ním a seznámí se s otcem, nebo bude přežívat odkázaná na sebe, protože únosci se ji pokusí znovu zajmout. Není o čem přemýšlet.

Potom potkají Bailey tři věci:

Žije v otcově rozlehlém sídle včetně osobních strážců a s nejlepším zabezpečením, co se dá za peníze koupit. Už není jedináček. Má tři sourozence, neví, co si s nimi počít, a naopak. Střeží ji Kash osobně. Doslova osobně. A je před čím ji střežit a ledacos z toho ji přivádí k šílenství.

Jako úplná outsiderka ve světě bohatství a dekadence si Bailey musí hledat cestu v rámci rodiny, která má víc tajemství, než si kdy uměla představit. Jedno z těch tajemství může být smrtící…

více

Série Zasvěcení

Obálka knihy Zasvěcení
Zasvěcení
Obálka knihy Poškození
Poškození
Obálka knihy Mstitelé
Mstitelé

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma