Bezvětrné město. Kniha druhá

Bezvětrné město. Kniha druhá

Eléonore Devillepoixová


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Host
Vydáno: 2022
Série: Bezvětrné město díl 2
Jazyk: český
Počet stran: 416

Kdo se ujme vlády v Hyperboreji — městě, kde nefouká vítr?

Hyperborea padla do rukou nepřítele a ulicemi se šíří chlad. Arka se rozhodla uprchnout zpátky do svého domovského pralesa v Arkádii. Dcera Amazonek, vražedkyně, nositelka prokletí, ničitelka města: to je příliš mnoho břemen na někoho, komu ještě není ani čtrnáct let. Mezi Amazonkami se musí naučit čelit všem nepříjemným vzpomínkám na Bezvětrné město, ale i tajemstvím, která les ukrývá. Po stopách své žákyně se na sever vydává i její mentor Lastyanax. Je odhodlaný ji najít, a tak opouští rodinu, přátele a nechává Hyperboreu za sebou. Nepřítel prozatím zůstává ukrytý ve stínu. Nikdo ale nevěří, že se s tím spokojí. Dokážou Lastyanax a Arka tajemného pána lemurů zastavit včas?

Druhý, závěrečný díl série v sobě spojuje dobrodružství, politiku a precizně vykreslené postavy.

–––

Velkolepý magický svět, vystavěný do nejmenších detailů a nanejvýš originální! Žánr fantasy se zde prolíná s thrillerem, magie je dostupná jen elitě a svět funguje podle pevného řádu a hierarchie. Výborný debut.
Athenaeum.com

Eléonore Devillepoixová skutečně nabízí pokračování hodné prvního dílu — se zápletkou, která se uzavírá, ovšem nejprve důkladně prozkoumá nové cesty.
— Sophielit.ca

Bezvětrné město je zdařilým mixem oblíbených motivů, jimž autorka propůjčila dostatek vlastní imaginace, aby je ozvláštnila — její představivost je místy skutečně originální. Eléonore Devillepoixová přinesla čtenářům svižně napsané dobrodružné vyprávění stylově plynule přecházející mezi middle-grade, young adult a regulérní drsnou, dospělou fantasy.
— Zuzana Hartmanová, autorka série Krysy apokalypsy

více

Série Bezvětrné město

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky
Výchozí pozadí stránky
Pozadí stránky