Pozadí stránky
Pozadí stránky
Obálka knihy Lovci sexu, sběrači lásek

Lovci sexu, sběrači lásek

Kristýna Srovnalová


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Práh
Vydáno: 2021
Jazyk: český
Počet stran: 232

Muž zvaný Turek představuje typický prototyp věčného lovce žen, uspokojující své ego i sexuální potřeby, umělce, jenž se nechce vázat, vynalézavého manipulátora, střídajícího partnerky s lehkostí převlečení trička. Mladá žena Petra, obvyklá hledačka lásky, se chytne do vztahové pasti, a aby vyšla vstříc nárokům svého přítele, ocitne se uprostřed nechutných praktik manipulativní sektářské skupiny skrývající se pod nálepkou očistných duchovních cvičení, přičemž Guru této skupiny si na uspokojování vlastních sexuálních potřeb založil výdělečný byznys, z jehož soukolí je těžké uniknout.

Hlavní dějovou linii doplňují milostné peripetie dalších členů skupiny, jejichž životy se vzájemně proplétají, zamilovávají se a následně opouštějí kvůli nedorozumění či nevěře. Autorka rozkrývá celou škálu možných podob mezilidských vztahů, různých tváří životních očekávání, kombinací láskyplné empatie a povahových odlišností, zároveň upozorňuje na nebezpečí manipulace a překračování hranic únosnosti v nejrůznějších životních situacích. Ukazuje výrazné nadání fabulace, stavby dialogů a průniků do psychologie jednání člověka.

Kristýna Srovnalová (*2.4.1982) vystudovala ruštinu a angličtinu se zaměřením na hospodářskou oblast na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. V roce 2005 vydala pod záštitou Krajské vědecké knihovny v Liberci sbírku básní Mezery v monologu. Podílela se spolu s Annou Agapovovou jako editorka na překladu knih Anny Bolavé Do Tmy a Marka Šindelky Mapa Anny do ruštiny. Dlouhou řadu let žila v Ostravě a cestovala po světě. V současnosti žije s rodinou u Liberce, kde pracuje jako středoškolská učitelka angličtiny a ruštiny.

více

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


Ikona aplikace O2 Knihovna
V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma