Krásná neznámá

Koupit za 199 Kč Cena včetně DPH


Tato e-kniha je dostupná ve formátech:

ePUB Mobi pro Kindle PDF

Dostupnost formátů zavisí na vydavateli. E-knihy mají velikost od 1 MB do 30 MB.


Vydavatel: Lenka Prošková
Vydáno: 2020
Jazyk: český
Počet stran: 208

Vše začalo osudovým setkání, které bylo dílem náhody, ale které obrátilo život hlavních hrdinů úplně naruby... Láskou, smíchem a náhodami nabitý příběh.

…Antonio byl zrovna hluboce ponořen do svých myšlenek. Cestu skoro nevnímal. Když vtom ho z jeho přemýšlení vytrhl veselý smích. Zbystřil pozornost a porozhlédl se po okolí. Nemohl si nevšimnout rychle se přibližujícího člunu plného třech dívek. Připadalo mu to jako nějaké zjevení. Něco uvnitř ho nutilo zaměřit svůj pohled na jednu z nich. Jakmile to udělal, celý svět potemněl. Z černočerné tmy k němu vystupovala jen blížící se rozzářená tvář orámovaná hustou hřívou ohnivých poletujících vlasů spolu s neobvykle zeleným šátkem. Tento zvláštně vzorovaný kus látky se za ní divoce zmítal ve větru. Vlastně ho pořád usilovně lákal, aby se díval dál. A pak to přišlo.

Člun se přiblížil ještě více a nečekaně zpomalil. Dívka na něj nenadále upřela svůj zrak. Její oči byly téměř stejné barvy jako šátek. Ten pohled byl jako bodnutí do srdce. Nic podobného se mu dosud nestalo. Nepřetržitě zíral na krásu, která ho nesmírně fascinovala. Poté ho dívka nejen obdarovala svým úsměvem, ale také ho i pozdravila bujarým italským pozdravem.

Následně ho bodlo u srdce podruhé. Tentokrát však pod tíhou obrovského zklamání. Člun opět vyrazil kupředu. Krásná neznámá se z jeho života začínala nezadržitelně vytrácet. A to stejně rychle, jak do něj před malou chvílí vstoupila. V ten okamžik ho nic nemrzelo víc, než vědomí, že už ji nikdy víckrát neuvidí…

více

Jak číst zakoupené e-knihy nejpohodlněji?


V aplikaci O2 Knihovna
• bez registrace
• na telefonu i tabletu
Stáhnout zdarma